Pekný apartmán v centre Kaprunu

Referenčné číslo: SO19051
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Kaprun
Typ reality: Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 25.00 m2
 
Cena:


Predané

Útulný zariadený apartmán 3 min. pešo od centra Kaprunu. Balkón s posedením a priamym výhľadom na Maiskogel a Kitzsteinhorn, pivnica, parkovacie miesto. V budove je možné využívať saunu.

Útulný zariadený apartmán 3 min. pešo od centra Kaprunu. Balkón s posedením a priamym výhľadom na Maiskogel aj Kitzsteinhorn, pivnica, parkovacie miesto. V budove je možné využívať saunu.

Táto lokalita ponúka celoročné športové vyžitie: Lyžovanie - ľadovec Kiztsteinhorn (celoročne), stredisko Zell am See, priamo v Kaprune stredisko Maiskogel, pre cyklistov i peších turistov je tu na výber nekonečne veľa trás rôznych obtiažností, kúpanie je možné v jazere Zeller See alebo celoročne v najväčších termálnych kúpeľov v Rakúsku Tauern Spa (10 min. pešo). Golfisti tu nájdu dve 18-jamkové ihrisko. Zastávka skibusu je 50 m od budovy.

Ponúkaný apartmán má rozlohu cca 25 m2 a nachádza sa v prvom poschodí. K bytu patrí pivnica a jedno parkovacie miesto vonku. Apartmán sa skladá z obytnej miestnosti s jedálňou a vybaveným kuchynským kútom (mikrovlnná rúra, keramická varná doska, šporák, digestor, chladnička a televízia). K vybaveniu patrí ďalej balkónový stolík a 2 stoličky. K dispozícii je sprchovací kút s WC. Vykurovanie je zabezpečené podlahovým kúrením s vlastným meračom. Podlahy sú pokryté drevenými parketami.

Prednosťou apartmánu je 9,4 m2 veľký balkón s priamym výhľadom na ľadovec Kitzsteinhorn.

Budova bola postavená v decembri 2010. Apartmán je určený ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. V čase Vašej neprítomnosti teda apartmán prenajímate a získavate tak zaujímavý príjem. Ďalší prenájom je možné zabezpečiť jednou z miestnych agentúr.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: