Reality a nehnuteľnosti Francúzsko

Francúzsko je najnavštevovanejšou krajinou sveta. Niet divu. Nájdete tu toľko oblastí, ktoré sú jedinečné svojou prírodou, atmosférou, históriou alebo architektúrou. Aj preto sa na Francúzsko zameriavajú mnohí investori do nehnuteľností. Najväčší záujem je pochopiteľne o vyhlásené lokality, ako je južné Francúzsko (Monaco, Cannes, Nice, St. Tropez a okolie), Savojské Alpy, Paríž alebo niektoré ďalšie obľúbené miesta v Provance alebo aj na pobreží Atlantického oceánu. Spoločnosť Rellox ponúka francúzske nehnuteľnosti vo všetkých týchto oblastiach. Je dobré vedieť, že Francúzsko nekladie zahraničným investorom do nehnuteľností žiadne prekážky.

Záujemcovia o kúpu nehnuteľnosti vo Francúzsku môžu vyberať z mnohých typov nehnuteľností. Obľúbené sú apartmány v Cannes alebo v Nice s výhľadom na more. Ceny týchto apartmánov sa líšia podľa umiestnenia a prestíže lokality. Okrem luxusných apartmánov sú v južnom Francúzsku na predaj aj menšie a lacnejšie apartmány už od cca 150.000 EUR. Azúrové pobrežie je zároveň preslávené ako miesto, kde sa nachádzajú krásne vily. Je tu možné zakúpiť vilu s výhľadom na more, vlastným bazénom a krásnou záhradou. Spoločnosť Rellox má v ponuke menšie vily do 1 mil. eur a súčasne aj luxusné a výnimočné nehnuteľnosti.

Rellox ponúka širokú ponuku nehnuteľností v Savojských Alpách - ski apartmány s prístupom na lanovku alebo zjazdovku, ale aj samostatné domy. Apartmány sa nachádzajú najmä vo väčších komplexoch, kde je nastavený kompletný servis správy a prípadne aj ďalšieho prenájmu. Súčasťou týchto komplexov sú často doplnkové služby ako wellness, vnútorný bazén, recepcia a pod.  Známe sú strediská ako Avoriaz, Flaine, Tignes, Courchevel, Meribel, Les Arc, Val d'Isere a ďalšie.

Ak chcete výhodne investovať do nehnuteľností vo Francúzsku s garantovaným príjmom z prenájmu, odporúčame tzv. systém lease-back. Jedná sa o štátom podporovaný koncept ďalšieho prenájmu nehnuteľností. Spoločnosť Rellox ponúka lease-back nehnuteľnosti po celom Francúzsku, ale najmä v Savojských Alpách, v južnom Francúzsku a tiež v Paríži. Viac informácií o podmienkach investície do tzv. lease-back nehnuteľností nájdete tu.

Výhodné investície do nehnuteľností vo Francúzsku od 120.000 EUR. Spoločnosť Rellox ponúka v spolupráci s najväčším francúzskym developerom a prevádzkovateľom rekreačných nehnuteľností širokú ponuku realít v atraktívnych lokalitách na Francúzskej riviére, v Savojských Alpách, v Paríži alebo pri Atlantickom oceáne. V ponuke sú ako nové, tak aj staršie nehnuteľnosti, ktoré sa nachádzajú v takmer stovke rôznych lokalít po celom Francúzsku. Garantovaný príjem z prenájmu. Dovolenka pri mori, v Alpách alebo v Paríži zadarmo! Viac informácií.

Vstúpte do databázy realít vo Francúzsku.

Ďalšie informácie sme pre vás pripravili aj v sekcii Nehnuteľnosti Francúzsko na internetových stránkach spoločnosti Rellox. Na našom korporátnom webe sú zároveň k dispozícii komplexné informácie o našej ponuke nehnuteľností v zahraničí.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: