4* Wellness apartmány s panoramatickým výhľadom na jazero

Referenčné číslo: AV19930
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Zell am See
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 35.07 m2 - 131.15 m2
 
Cena:
234.900 € - 1.099.900 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme nový rezort apartmánov s panoramatickým výhľadom na jazero Zeller See a centrum mesta Zell am See, ktoré je len niekoľko minút chôdze odtiaľto. V pešej vzdialenosti je tiež lanovka trassXpress, ktorá je vstupnou bránou do lyžiarskeho a turistického raja obľúbeného alpského strediska.

Projekt stavia renomovaný developer s 10 ročnou históriou na rakúskom trhu, ktorý sa pýši mnohými úspešne realizovanými projektmi. Pre investora predstavuje garanciu kvality a bezpečne uložených prostriedkov.

Zell am See - Kaprun

Jazero - hory - ľadovec. Žiadny iný región neponúka takto jedinečnú kombináciu! Letnú aj zimnú sezónu si tu užijete na 100 %. Oblasť spadá pod najstarší národný park Rakúska - Vysoké Taury - rozmanitú oblasť plnú nedotknutej prírody na ploche presahujúcej 1 800 km2 s najvyššou horou Rakúska Grossglockner.

Na svoje si tu prídu športovci, rodiny s deťmi aj skôr narodení. Nespočet turistických a cyklistických trás, 18-jamkové golfové ihriská, fantasticky upravené zjazdovky všetkých náročností vrátane lyžovania na ľadovci, snow parky, prvotriedne wellness centrum Tauern Spa či rodinné centrum na Maiskogel máte na dosah. Oblasť nadchne aj milovníkov paraglidingu a horolezectva. Veľmi obľúbená je ferrata s výhľadom na ohromujúcu vysokohorskú vodnú nádrž v Kaprune. Krásne historické centrum Zell am See ponúka veľa obchodíkov a dobrých reštaurácií. Okolo jazera, ktoré láka na kúpanie aj vodným športom, sa linie romantická promenáda.

Nové lanovkové spojenie

Investície do infraštruktúry a nové lyžiarske prepojenie upevňujú pozíciu Zell am See/Kaprunu ako jedného z TOP cieľov v Alpách. Pre turistov aj investorov.

Na túto sezónu bolo otvorené dlho očakávané spojenie z Kaprunu cez Maiskogel až k ľadovcu Kitzsteinhorn. Novinkou je tiež dokončenie prvej časti zellamseeXpress, ktorá umožňuje nový prístup na Schmittenhöhe z Viehhofenu v údolí Glemmtal. Do roku 2023 sa plánuje spojiť Schmittenhöhe priamo s oblasťou Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. Zell am See/Kaprun by sa tak mala stať súčasťou najväčšieho prepojeného lyžiarskeho strediska v Rakúsku s viac ako 400 km zjazdovkami.

Apartmány do osobného vlastníctva

Projekt sa skladá celkom zo 4 budov s 31 apartmánmi, ktoré sú postavené vo svahu nad jazerom Zeller See. Pri plánovaní projektu bol kladený dôraz na luxus a komfort pre Vás a Vašich hostí. V interiéroch aj v exteriéri bude použitý kvalitný materiál, fasáda domu dekorovaná prírodným kameňom a drevom. Projekt bude postavený v typickom alpskom štýle.

Vybavenie apartmánov

Apartmány budú vybavené kvalitnými podlahami a podlahovým kúrením, dizajnovou sanitou a kuchyňou so všetkými spotrebičmi. Každý apartmán má navyše vlastnú saunu. U nábytkových balíčkov si môžete vybrať z niekoľkých materiálov a farieb. Apartmány budú odovzdané ich novým majiteľom kompletne zariadené a vybavené tak, aby ich bolo možné ihneď začať prenajímať. Vlastníci môžu v komplexe využívať tiež práčovňu so sušiarňou, lyžiareň s uzamykateľnými skrinkami a sušičmi topánok. Vlastníci majú k dispozícii komoru, kde si môžu nechávať svoje osobné veci.

Prvotriedne služby rezortu

Vy aj Vaši hostia si budete môcť počas svojich pobytov používať služby komplexu ako sú napr. raňajky do izby, shuttle service, bezplatná wifi, bezplatné parkovanie, denné upratovanie, služby recepcie, možnosť príchodu a odchodu každý deň, dobíjacie stanice pre elektromobily a ďalšie služby . V komplexe bude k dispozícii fitness a menší lobby/bar.

Atraktívna investícia

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Termín výstavby

Výstavba projektu by sa mala začať na jeseň 2020. Dokončenie projektu sa predpokladá v decembri 2021.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

Foto: ArdeaA / Shutterstock.com, mRGB / Shutterstock.com, canadastock / Shutterstock.com, Yuriy Biryukov / Shutterstock.com, Irina Rogov / Shuttestock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: