Úžasná rezidencia víl a apartmánov priamo na toskánskej vinici

Pozrite sa na nové fotografie z jedinečného rezortu víl a apartmánov priamo na toskánskej vinici umiestnenej v jedinečnej polohe na kopcoch Maremma s nádherným výhľadom na Stredozemné more a ostrovy Elba a Giglio.

Rezidencia je situovaná v pešej vzdialenosti od dvoch tradičných toskánskych dediniek ponúkajúcich obchody, bary, reštaurácie, banku, poštu, lekára a lekáreň. Známe mesto Grosseto sa nachádza len 20 minút jazdy odtiaľto, mesto Siena a niekoľko pláží 40 minút. Rím Pisu a Florenciu môžete navštíviť po 2 hodinách jazdy. Vily boli už dokončené, apartmány budú k dispozícii v roku 2022.

Ako majiteľ nehnuteľnosti v tomto jedinečnom projekte sa nemusíte takmer o nič starať - všetko je pre Vás zabezpečené. Rezidencia ponúka hotelový servis ako sú služby recepcie (dohovoríte sa tu taliansky, anglicky, francúzsky, španielsky a nemecky), upratovanie, nákupy, taxi/ transfery a stravovacie služby. Ak budete mať záujem svoju nehnuteľnosť v dobe Vašej neprítomnosti prenajať, ani to nie je problém. Hotel sa o prenájom postará.

Ceny apartmánov začínajú už od 255 000 EUR. Vily sú k dispozícii v cene od 890 000 EUR. Kupujúci neplatí realitnú províziu! Zaujímate sa o kúpu nehnuteľnosti v Taliansku? Pozrite sa na ďalšie nehnuteľnosti v Toskánsku aj v ostatných častiach Talianska alebo nás kontaktujte.

Fotky

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: