Španielsko zostáva najobľúbenejšou golfovou destináciou

Prieskum jednej z najvýznamnejších poradenských spoločností KPMG ukazuje, že Španielsko si naďalej drží pozíciu najvyhľadávanejšej golfovej destinácie.

Na ďalších pozíciách sa umiestnilo Portugalsko, Škótsko a Turecko. Z prieskumu vyplýva, že trh golfových dovoleniek medziročne vzrástol o takmer 10%, čo je určite vhodným impulzom pre investície do golfových nehnuteľností v hlavnej destinácii - Španielsku.

Ostatne záujem o golfové nehnuteľnosti v Španielsku je viditeľný nielen u Britov, ale zaujímajú sa o ne aj Škandinávci, Nemci, obyvatelia strednej aj východnej Európy, ale aj samotní Španieli. Golfové nehnuteľnosti výhradne nekupujú len golfisti. Príjemné prostredie golfových rezortov totiž láka k zaobstaraniu si rekreačnej nehnuteľnosti, ale aj k trvalému osídleniu.

V tomto ohľade je úplne ideálna oblasť Costa del Sol, ktorá je so svojimi viac ako päťdesiatimi golfovými ihriskami považovaná z pohľadu (nielen) golfistov za jednu z najatraktívnejších destinácií na svete. Ponúka krásne a dokonale upravené ihrisko a tiež nádherné prostredie a možnosť relaxácie na slnečných plážach.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: