NOVINKA: Nové 4* apartmány v KitzSki s garantovaným príjmom z prenájmu

Predstavujeme nový rezort 4* apartmánov situovaných v najlepšej lyžiarskej oblasti sveta - KitzSki. Zbystriť by mali predovšetkým investori. Pre tých je pripravený GARANTOVANÝ PRÍJEM Z PRENÁJMU vo výške 4,3 % na prvé 3 roky.

Využívať apartmány môžete aj pre seba a spolu s nimi aj wellness s vnútorným aj vonkajším bazénom, fitnes či reštauráciu priamo v rezorte. Komplexný servis správy a ďalšieho prenájmu je zaistený.

Ceny začínajú už od 138 900 eur bez DPH. Projekt ponúkame priamo od developera. Kupujúci preto neplatí realitnú províziu!

KitzSki - najlepšia lyžiarska oblasť sveta

Kitzbühel je legendárnym alpským strediskom v srdci lyžiarskej oblasti KitzSki. S Mittersill je prepojený skrze Pass Thurn, kde bude postavený tento apartmánový rezort. Oblasť je veľmi dobre hodnotená turistami z celého sveta. Na známom Skiresort.de je každoročne vyhlasovaná za Najlepšiu lyžiarsku oblasť sveta, a to už od roku 2013.

Spoločnosť Bergbahn AG Kitzbühel, ktorá rezort prevádzkuje bola v roku 2018 označená za najlepšiu na svete dokonca na prestížnej World Ski Awards. Oblasť sa preslávila aj vďaka medzinárodným pretekom Hahnenkamm Races na legendárnej zjazdovke Streif, ktorá je považovaná za jednu z najťažších a najnebezpečnejších na svete. Lyžovať v KitzSki môžete od decembra až do jari. V lete je oblasť rajom pre športovcov aj rodiny s deťmi.


Foto: tim photography / Shutterstock

Fantastický rezort apartmánov

Rezort stavia renomovaný developer alpských projektov, ktorý má za sebou viac ako 10 obdobných projektov v Rakúsku. Celý rezort je postavený v modernom alpskom štýle za použitia kvalitných materiálov. K dispozícii sú hotelové suity od 138 900 EUR bez DPH aj apartmány s 1 spálňou v cene od 272 900 eur bez DPH

Kvalitné vybavenie

Apartmány sa predávajú vrátane kompletného vybavenia, ktoré bolo navrhnuté interiérovými dizajnérmi a architektmi. Kupujúci si môže zvoliť z niekoľkých nábytkových balíčkov. Cena nábytku u štúdií je 22 900 EUR bez DPH. Za nábytok u jednospálňových apartmánov zaplatíte 45 900 EUR bez DPH.

Ideálna voľba pre investorov

Apartmány sa predávajú do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené ku kombinácii čiastočného vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. V prípade tohto projektu si môžete zvoliť z dvoch variant príjmu z prenájmu - garantovaný príjem z prenájmu vo výške 4,3 % ročne na obdobie prvých 3 rokov, alebo flexibilný príjem z prenájmu závislý na obsadenosti celého rezortu.

Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: