Prvý česko-slovenský ples na Tenerife

Dňa 13. apríla 2019 v 20 hodín sa na Tenerife bude konať prvý česko-slovenský ples, ktorý by mal začať tradíciu podobných slávnostných akcií pre Čechov a Slovákov na Kanárskych ostrovoch. Miestom konania bude Salón de los Espejos v divadle Pirámides de Arona.

Jedná sa o dobročinnú akciu, ktorú organizuje CK Canaria Travel a španielska nezisková spoločnosť SpainArt na podporu Detského domova Jablonné v Podještědí. Na plese vystúpi napríklad Michal David, Vašo Patejdl alebo Xindl X a moderovať ho bude Alice Bendová. Vstupenka pre jednu osobu stojí 65 eur a je možné ich zakúpiť na webe usporiadateľa.

Okrem úžasnej prírody, oceánu a pláží teda na Tenerife nechýba ani kultúrne vyžitie ušité na mieru Slovákom, ktorí na ostrove trávia dovolenku alebo tu vlastnia nehnuteľnosť. Ponuka nehnuteľností na Tenerife je široká a veľmi lákavá.

"Skromnejšiu" možnosť predstavujú napríklad nové apartmány s terasou alebo záhradou, situované len 200 metrov od nádhernej piesočnatej pláže, s možnosťou využívania bazéna alebo tenisových kurtov.Ďalej sú tu na výber očarujúce vilky s vlastnou záhradou, garážou a bazénom.Tí najnáročnejší si môžu vybrať hneď z niekoľkých typov nehnuteľností v jednom z najluxusnejších rezortov v Európe. Rezort v blízkosti piesočných pláží zahŕňa nové apartmány aj samostatne stojace vily. Jeho súčasťou sú aj reštaurácie, bary, butiky, bazény, wellness centrum, tenisové kurty, súkromná pláž alebo golfové ihrisko. To všetko len 15 minút od letiska, kam sa pohodlne dopravíte priamym letom z Viedne.Zaujíma vás, ako prebieha kúpa nehnuteľnosti v Španielsku resp. na Kanárskych ostrovoch? Ozvite sa nám, radi vám s obstaraním nehnuteľnosti v zahraničí pomôžeme.

Foto: Billion Photos / Shutterstock, Rellox

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: