Luxusná vila na Azúrovom pobreží

Referenčné číslo: AV15974
Krajina: Francúzsko
Región: Azúrové pobrežie
Mesto: St. Tropez
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 250.00 m2
 
Cena:
2.975.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Veľmi luxusná vila s nádherným výhľadom. Skvelá lokalita len pár minút od centra mesta St. Tropez. Exkluzívne vybavenie - vírivka, bazén atď.

Táto krásna vila ponúka nádherný luxus a pohodlie! Vila má päť spální pre 2 osoby vybavených vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, TV a vstavanými skriňami s trezorom. Hlavná spálňa ponúka nádherný výhľad na Stredozemné more a záliv Saint-Tropez. Kúpeľňa, ktorá patrí k tejto spálni má vaňu, samostatný sprchovací kút, dvojité umývadlo a samostatné WC.

Spálňa 2 má vlastnú terasu a veľkú kúpeľňu s vaňou, samostatný sprchovací kút, umývadlo a WC. Spálňa 3 má prístup do záhrady a je vybavená veľkým sprchovacím kútom a šatňou. Spálňa 4 je štúdio so šatňou a vlastným vchodom. Toto štúdio nemá priamy prístup do hlavných obytných priestorov, a preto je vhodná najmä pre hostí alebo pre ľudí, ktorí chcú mať súkromie. Spálňa 5 je tiež štúdio s vlastným vchodom. Toto štúdio zároveň ponúka pekný výhľad na more. Má kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a WC.

Vila ďalej ponúka centrálny obývací priestor s veľkým jedálenským stolom, mnohými sedacími súpravami a modernou otvorenou kuchyňou s ostrovčekom a plne vybavenou kuchyňou. Z obývacej izby je prístup na čiastočne krytú terasu s vykurovaním a mnohými pohovkami. Majitelia si môžu vo všetkom pohodlí vychutnávať pohľad na more a St. Tropez. O poschodie nižšie sa nachádza krásny "nekonečný" bazén a jacuzzi pre osem osôb. V domčeku pri bazéne je plne vybavená kuchyňa s grilom, teriyaki gril, pec na pizzu, americká chladnička so zásobníkom ľadu a plochá TV. Okolie bazéna je ideálne pre organizovanie rôznych podujatí. Zároveň sa tu môžete tešiť z počúvania vašej obľúbenej hudby vďaka high-end hudobnému systému značiek Bose a SONOS. V celej vile je k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu.

Záhrada je dekorovaná v rovnakom dizajne ako vila. K dispozícii je dostatok parkovacích miest v garážach, na príjazdovej ceste a priestranstve pred domom.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: