Warth: posledných 5 apartmánov na predaj

V roku 2016 sa Ski Arlberg v Rakúsku stal najväčšou prepojenou lyžiarskou oblasťou v Rakúsku. S celkom 305 kilometrami zjazdoviek a 87 lanovkami patrí do TOP 5 celistvých lyžiarskych stredísk na svete.

Spoločnosť Rellox, ktorá sa špecializuje na predaj nehnuteľností vo svete, vrátane rakúskych ski nehnuteľností, v súčasnosti ponúka unikátny projekt ski-in/ski-out apartmánov 4* S vo Warth, ktoré sa nachádzajú v nadmorskej výške 1.540 metrov - priamo pri lanoviek a zjazdoviek.

Od septembra 2016, kedy bol oficiálne zahájený predaj, bolo predaných už 24 z celkom 29 apartmánov. Na predaj tak zostáva posledných 5 apartmánov. Zo skúseností firmy Rellox vyplýva, že sa jedná o jeden z najrýchlejšie predávaných realitných projektov v rakúskych Alpách za posledných 10 rokov.

Chcete sa tiež stať majiteľom apartmánu v tomto úspešnom projekte? Viac informácií o projekte nájdete na webovej stránke www.rellox.sk/novy-rezidencny-projekt-vo-warth-am-arlberg-ski-in. Prípadne nás prosím kontaktujte, zabezpečíme pre Vás osobnú prehliadku miesta výstavby a stretnutie s developerom projektu.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: