Užitočné tipy pre výber nehnuteľnosti na Francúzskej riviére

Francúzska riviéra priťahuje svojím osobitým čarom, prírodnými krásami i bohatou kultúrnou spoločenskou ponukou rok od roku stále viac investorov.

S rastom investičných možností a rozvojom realitného trhu stojí mnoho záujemcov o kúpu nehnuteľnosti pred nutnosťou voľby nielen kedy investovať, ale aj kam presne investovať.

Ešte pred tým, než začnete samotnú nehnuteľnosť hľadať, je nevyhnutné rozhodnúť sa, aký bude účel nehnuteľnosti. Na Azúrovom pobreží hľadá mnoho investorov rezidenciu pre celoročné užívanie. Vďaka rastúcemu počtu turistov je ale vyhľadávanou alternatívou tiež voľba nehnuteľností určených na prenájom.

Ak sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľnosti k trvalému užívaniu v oblasti Azúrového pobrežia, je dôležité zvoliť vhodnú lokalitu. Veľa rezortov, ktoré v sezóne žijú "vo dne v noci", po zvyšok roka neponúkajú tak široké možnosti vyžitia, menšia je aj ponuka služieb. Oplatí sa preto rozhodovať sa na základe vlastných preferencií a životného štýlu.

Zároveň sa ale oplatí vybrať oblasť, o ktorú je medzi turistami a potenciálnymi klientmi záujem. Urobte dôkladný prieskum jak cien nehnuteľností, tak cien prenájmov v oblasti - jedine tak bude vaša investícia skutočne výnosná. Nie ste si istí výberom vhodnej lokality pre nákup nehnuteľnosti na Francúzskej riviére? Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

» Pozrite sa na ponuku nehnuteľností na predaj na Francúzskej riviére

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: