Stavba zábavného parku prispeje k atraktivite regiónu Costa Cálida

V decembri 2013 začala výstavba nového zábavného parku Paramount v bezprostrednej blízkosti známeho letoviska Puerto de Mazzaron. Jedná sa o zábavný park s filmovou tematikou o rozlohe 158 hektárov, ktorý bude ponúkať okolo štyridsať najmodernejších atrakcií.

Dá sa očakávať, že park bude svojou kvalitou konkurovať parížskému Disneylandu. V okolí rezortu vyrastie niekoľko hotelov - z toho dva exkluzívne päťhviezdičkové rezorty - ďalej mnoho reštaurácií, barov a klubov, moderné konferenčné centrum s kapacitou vyše 3 000 klientov a štadión pre 15 000 divákov.

Predpokladá sa, že park každoročne pritiahne viac ako tri milióny návštevníkov a jeho existencia tak na okolie bude mať značne pozitívny vplyv. Atraktivita regiónu vzrastie a s ňou aj ceny nehnuteľností na Costa Cálida. Tie v posledných rokoch výrazne klesli a teraz je preto možné tu zaobstarať kvalitné nehnuteľnosti za priaznivé ceny.

Teraz je preto ideálna doba pre investíciu v tomto regióne, pretože je možné očakávať, že ceny nehnuteľností rýchlo vzrastú, podobne ako tomu bolo po otvorení Disney Worldu na Floride.

V tomto ohľade bude mať zásadný prínos aj fakt, že lokalita je veľmi ľahko dostupná ako letecky (medzinárodné letisko Corvera je vzdialené iba niekoľko desiatok minút), tak rýchlovlakom z Madridu.

Otvorenie parku predĺži sezónu na 33 týždňov, vďaka čomu by malo dôjsť k rastu výnosov z prenájmu.

» Ponuka nehnuteľností na Costa Calida

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: