Richard Meier - NOVÝ RESORT PRIAMO PRI PRIVÁTNEJ PLÁŽE V LIDO DI JESOLO

Predstavujeme nový špičkový rezort apartmánov, ktoré sa nachádzajú v prvej línii pri mori s priamym prístupom na privátnu piesočnú pláž v obľúbenom Lido di Jesolo. Rezort bez pochýb splní očakávania aj tých najnáročnejších klientov jak svojim dizajnom, službami, tak aj umiestnením.

O nadčasový dizajn sa postaral uznávaný architekt Richard Meier spolu s interiérovým dizajnérom Matteom Thunom. Svetlosť, priestrannosť, vkusné vybavenie, veľké terasy a perfektné rozvrhnutie izieb sú typickými znakmi týchto apartmánov. Priestory na vás dýchnu luxusom, ale pritom zanechajú útulný pocit domova.

Ďalšie informácie o tomto výnimočnom rezorte nájdete na www.resort-jesolo.cz.

Perfektné služby

Budova apartmánov na predaj je priamo napojená na súčasný hotel vedený pod svetoznámou značkou. Vďaka tomu môžu majitelia využívať vnútorné aj vonkajšie bazény, fitnes, sauny, wellness centrum, reštauráciu a mnoho ďalších služieb na 5* úrovni. V prípade záujmu je možné nechať v dobe svojej neprítomnosti apartmán aj prenajímať hotelom a získavať príjmy z prenájmu bez starostí pre majiteľa. Investori môžu zvoliť dokonca aj možnosť garantovaného príjmu z prenájmu vo výške 3 % ročne z netto kúpnej ceny apartmánu, garáže a vybavenia po dobu 5 rokov.

Prominentná lokácia

Jednoznačnou prednosťou je umiestnenie priamo pri 15 km dlhej piesočnej pláže obmývanej nádherným Jadranským morom. Okolie vyzýva k mnohým športovým aktivitám od jachtárčenia a mnohých vodných športov, cez tenis až po golfový turnaj na TOP ihriskách. Na svoje si tu prídu aj milovníci kultúry a histórie, a to vďaka blízkosti Benátok, Padovy či Udine.

Rezort je veľmi dobre dostupný vďaka blízkosti letiska v Benátkach (34 km) či Trevisu (48 km), autobusovej a vlakovej stanici. Autom sa sem z Bratislavy dostanete za 7 hodín.

Cena

  • Štúdiá - cena od 364 900 EUR
  • Apartmány s 1 spálňou - cena od 392 500 EUR
  • Apartmány s 2 spálňami - cena od 757 500 EUR
  • Apartmány s 3 spálňami - cena od 1 655 400 EUR
  • Penthouse - cena od 1 035 000 EUR bez DPH

Žite svoj sen a nechajte, nech sa toto miesto stane vaším druhým domovom.

Vzhľadom k tomu, že nehnuteľnosť ponúkame priamo od developera, neplatí kupujúci realitnú províziu! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Zistite viac informácií o obstarania nehnuteľností v Taliansku.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: