Nový projekt apartmánov v obľúbenom lyžiarskom stredisku Kaprun

Referenčné číslo: HL19774
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Kaprun
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 54.11 m2
 
Cena:


Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Vo svetoznámom lyžiarskom stredisku Kaprun bude postavený nový projekt apartmánov určených ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. Apartmány sú tak skvelou investíciou! V nehnuteľnosti môžete zdržiavať niekoľko týždňov v roku a vo zvyšnom čase apartmán prostredníctvom profesionálnej agentúry prenajímate turistom.

Objekt s rozlohou 2448 m2 ponúka 20 suít a 12 apartmánov, foyer s recepciou, priestrannú reštauráciu s terasou, kuchyňu a wellness centrum s bazénom (36°). Štýlový dizajn a alpská atmosféra prispievajú k príjemnému komfortu bývania. Architekt myslel aj na skladovacie, technické a ďalšie miestnosti a lyžiareň. K dispozícii je aj veľké podzemné parkovisko.

Choďte na dovolenku a pritom príďte domov. Váš plne vybavený apartmán Vás privíta elegantným dizajnom a prírodnými materiálmi, vďaka ktorým sa tu budete cítiť príjemne. Vychutnajte si exkluzívny životný štýl v horách mimo každodenného života - v obývacej izbe, pred praskajúcim ohňom v krbe alebo na panoramatickej terase. Ak nebudete využívať nehnuteľnosť sami, bude prenajímaná turistom a vy tak získate príjem z prenájmu. Táto destinácia je celoročne obľúbená a po celý rok veľmi dobre obsadzovaná.

Ako vlastník jedného z apartmánov môžete počas svojho pobytu využívať všetky služby tohto exkluzívneho komplexu ako sú welness, reštaurácie, bary a pod.

Výstavba bude dokončená na jeseň 2019.

Nie bezdôvodne je oblasť Zell am See-Kaprun jednou z najkrajších a najrôznorodejších rekreačných oblastí v Rakúsku - v každom období má svoje čaro. Kým ľadovcový svet kombinuje šport a dobrodružstvo, idylické jazero Zeller See a moderné kúpele Tauern vás pozývajú na relaxáciu. Ak budete na chvíľu chcieť vymeniť život v horách za šarmantné Mozartovo mesto Salzburg, je tento mix tradície, urbanizmu a zábavy vzdialený iba polhodiny jazdy autom. Medzi Mönschberg a Kapuzinerberg sa organizuje mnoho umeleckých a kultúrnych podujatí. Absolútnou nutnosťou je návšteva jednej z historických kaviarní a prechádzka po svetoznámej Getreidegasse.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: