Investujte tam, kde ostatní trávia dovolenku

Je leto vaše obľúbené obdobie? Už sa nemôžete dočkať slnenia na pláži a morských vĺn, alebo túžite po aktívnom oddychu pri horských jazier či na hrebeňoch alpských velikánov? Nejazdite sem len na dovolenku. Investujte tam, kde sa cítite dobre a splňte si svoje sny.

V našej ponuke nájdete apartmány, rodinné domy aj hotely v oblasti Európy, ale aj v mnohých exotických destináciách, ako je Maurícius, Kapverdské ostrovy či Dominikánska republika. Investorov tiež poteší ponuka nehnuteľností v Dubaji či na Floride.
 
Investícia do nehnuteľnosti v zahraničí nie je len bezpečným uložením finančných prostriedkov. Je to príležitosť žiť inak. Vytvára miesto pre úžasné zážitky, miesto netradičných stretnutí so svojimi priateľmi, miesto pre perfektný čas strávený so svojou rodinou.

Ste aktívny športovec a vyhľadávate vhodné miesta pre horskú cyklistiku, horolezectvo, golf či plávanie? Alebo máte rodinu s malými deťmi a túžite mať domáce zázemie pri mori? Či ste typ, ktorý si potrpí na luxusné prostredie a služby na vynikajúcej úrovni? Prinášame niekoľko tipov, z ktorých si vyberie každý.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: