3 moderné apartmány v metropole životného štýlu

Referenčné číslo: SO19992
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Zell am See
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 69.53 m2 - 73.30 m2
 
Cena:
512.000 € - 539.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Ponúkame 3 moderné apartmány v novo renovovanej rezidencii, ktorá je vďaka svojej polohe diamantom medzi tamojšími realitami. Je situovaná uprostred metropoly životného štýlu v salzburskom mestečku Zell am See a napriek tomu dýcha pokojnou atmosférou. Úžasné priestranné apartmány rovnako ako spoločné priestory rezortu zaujmú svojim moderným dekorom s vkusnými detailmi v alpskom štýle. To všetko dopĺňajú kvalitné hotelové služby, ktoré pozdvihnú váš pobyt tu na úplne novú úroveň.

Začnite svoj deň dobrou kávou v samoobslužnom bare, stretnite sa tu s priateľmi, obchodnými partnermi či zamestnancami. Cítiť sa budete ako doma a pritom posuniete svoje obchodné aktivity o krok ďalej.

Chcete svoj deň stráviť športovo? Obujte si přeskáče priamo v rezorte a dostaňte sa pohodlne bez auta k lanovke cityXpress. Tá je len 3 minúty pešo odtiaľto. Vďaka novému lanovkovému spojeniu sa z Zell am See dostanete do Viehhofenu a v budúcnosti možno až priamo do vyhláseného Saalbachu.

Po aktívnom dni strávenom na lyžiach alebo na bicykloch si užite dokonalú relaxáciu vo wellness so saunou, ktoré je tiež súčasťou rezidencie. Svoj deň potom môžete zakončiť v bare vybavenom v mestskom štýle s modernými osvetľovacími prvkami či v salóniku s dizajnovým nábytkom.


Prečo si kúpiť apartmány v tomto rezorte?

 • Rezort po kompletnej renovácii, ktorá prebehla v roku 2019
 • Individuálne podmienky predaja v prípade kúpy všetkých 3 apartmánov
 • Len 3 minúty pešo od lanovky cityXpress v Zell am See
 • Bezprostredná blízkosť obchodov, reštaurácií a ďalších služieb
 • Renomovaná správcovská spoločnosť s dlhoročnou históriou
 • Už dokončené, možnosť okamžitého odovzdania a získavanie príjmov z prenájmu
 • Samoobslužný bar, wellness so saunou, salónik
 • Podzemné garáže, nabíjacia stanica pre elektromobily
 • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

K predaju sa ponúkajú 3 apartmány, ktoré sú situované na prvom poschodí hneď vedľa seba. Sú tak úplne ideálne investíciou pre podnikateľov, firmy či skupinu priateľov. Apartmány sú dvojspálňové s obytnou plochou 69,53 m2, 71,55 m2, resp. 73,30 m2. Ku každému apartmánu patrí pivnica a garážové parkovacie státie. V prípade záujmu o všetky 3 apartmány je možné sa dohovoriť na zvýhodnených podmienkach kúpy.


V blízkosti nájdete:

 • Lanovka cityXpress - 3 minúty pešo
 • Beach Club pri jazere - 10 minút pešo
 • Kotvisko a ponuka plavieb po jazere - 10 minút pešo
 • Obchod Spar - 2 minúty pešo, Billa - 5 minút pešo
 • Rekreačné športové stredisko Freizeitzentrum Zell am See - 8 minút pešo
 • Mnoho typov reštaurácií, bary, pekárne pešo od rezortu
 • Lekáreň, banky, obchod a požičovňa športových potrieb pešo od rezortu
 • Golfclub Zell am See - Kaprun - Saalbach - Hinterglemm - 8 minút autom
 • Letisko Zell am See - 10 minút autom
 • Lanovka na ľadovec - Kitzsteinhorn Gletcherbahnen - 14 minút autom
 • Luxusné termálne kúpele TauernSpa v Kaprune - 20 minút autom

Zell am See - Kaprun

Jazero - hory - ľadovec. Žiadny iný región neponúka takto jedinečnú kombináciu! Letnú aj zimnú sezónu si tu užijete na 100 %. Oblasť spadá pod najstarší národný park Rakúska - Vysoké Taury - rozmanitú oblasť plnú nedotknutej prírody na ploche presahujúcej 1800 km2 s najvyššou horou Rakúska Grossglockner.

Na svoje si tu prídu športovci, rodiny s deťmi aj skôr narodení. Nespočet turistických a cyklistických trás, 18-jamkové golfové ihriská, fantasticky upravené zjazdovky všetkých náročností vrátane lyžovania na ľadovci, snow parky, prvotriedne wellness centrum Tauern Spa či rodinné centrum na Maiskogel máte na dosah. Oblasť nadchne aj milovníkov paraglidingu a horolezectva. Veľmi obľúbená je ferrata s výhľadom na ohromujúcu vysokohorskú vodnú nádrž v Kaprune. Krásne historické centrum Zell am See ponúka veľa obchodíkov a dobrých reštaurácií. Okolo jazera, ktoré láka na kúpanie aj vodným športom, sa linie romantická promenáda.


Nové lanovkové spojenie

Na konci novembra 2019 bolo slávnostne otvorené dlho očakávané lanovkové spojenie 3K K-ONNECTION. Z centra Kaprunu sa tak dostanete kabínkou cez Maiskogel priamo až na ľadovec Kitzsteinhorn.

Od roku 2019 je v prevádzke aj nová lanovka ZELLAMSEEXPRESS, vďaka ktorej sa zo Schmittenhöhe v Zell am See dostanete do Viehhofenu ... a ten je už súčasťou obľúbeného strediska Ski Circus. V budúcnosti sa plánuje ďalšie lanovkové prepojenie z Viehhofenu do srdca Ski Circus. Na lyžiach by ste sa tak dostali z Zell am See až priamo do vyhláseného Saalbachu.

Už teraz môžete využiť SKI ALPIN CARD, ktorá otvára dvere k lyžiarskym zážitkom najvyššej úrovne vo všetkých 3 oblastiach - Kaprun vrátane ľadovca Kitzsteinhorn, Zell am See a stredisko Skicircus. Čaká na vás celkom 408 km zjazdoviek, 121 vlekov a nekonečné množstvo zábavy.


Atraktívna investícia

Apartmány sú na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.


Termín výstavby

Rezort bol postavený v roku 2013. V minulom roku prešiel kompletnou renováciou.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od majiteľa a kupujúci neplatí realitnú províziu.

Foto: Copyright Alpin Family Hotels & Residences | Alpin Rentals GmbH

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: