Užite si Seefeld in Tirol! Adventný víkend s prehliadkou apartmánu

Začnite advent netradične. Navštívte rakúsky Seefeld in Tirol, užite si prvé lyžovanie, romantické adventné trhy, oddýchnite si vo wellness centre Olympia a pozrite si miesta výstavby nových apartmánov. Váš druhý domov v úžasnom prostredí rakúskych Álp je na dosah.

Adventné trhy

Tradičné alpské mestečko Seefeld in Tirol pozýva na svoje adventné trhy, ktoré sa konajú na pešej zóne na námestí obklopené typickými tirolskými domami, obchodíkmi a kaviarňami. Trhy sú jedinečné svojou komornou pohodovou atmosférou a ponukou regionálnych remeselných výrobkov s hudobným sprievodom tradičných zborov. Navštíviť ich môžete už od 30.11.2018.

Ski opening

Lyžiarska sezóna začína v Seefelde už 2.12., kedy sa otvárajú lanovky na Rosshütte prvým nadšencom zjazdového lyžovania. Druhý menší areál Gschwandtkopf otvára svoje brány o 6 dní neskôr - 8. decembra.

Nové apartmány pri jazere na predaj

V blízkosti centra mestečka vyrastá nový projekt so sedemnástimi apartmánmi ponúkajúci nádherné bývanie priamo pri jazere. Najmenší apartmán je určený pre 2 osoby, najväčší až pre 8 osôb. Apartmány sú predávané kompletne zariadené a vybavené.

Súčasťou budovy je wellness so saunou, infračervenou kabínou a relaxačnou miestnosťou. Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Očakávaný príjem z prenájmu v prvom roku je až 4,61 % z kúpnej ceny po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením.

Ceny začínajú na 245 000 EUR bez DPH. Rezort je vo výstavbe a jeho dokončenie sa očakáva už v decembri 2018. Dohodnite si prehliadku miesta výstavby včas!

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: