Pozemky v Chorvátsku na predaj

Rozhodli ste sa pre vlastnú nehnuteľnosť v Chorvátsku, ale chcete, aby presne zodpovedala vašim predstavám? Alebo chcete v Chorvátsku investovať do vlastného projektu? Je tu vôbec možné kúpiť pozemky? Chorvátsko je krajinou, kde si môžete splniť sen o vlastnom dome na morskom pobreží.

Predaj pozemkov v Chorvátsku

V našej databáze ponúkame na kúpu pozemky v prímorských oblastiach Chorvátska, predovšetkým v strednej Dalmácii, ale aj na vybraných chorvátskych ostrovoch, napr. na Korčule. Niektoré pozemky sú úplne prepojené, iné nie. Ak si pozemok nevyberiete v našej ponuke, môžeme vhodný vyhľadať na základe individuálneho priania klienta.

Na výber sú menšie pozemky určené pre výstavbu jedného rodinného domu, ale aj väčšie pozemky vhodné pre výstavbu väčších projektov, či už niekoľkých samostatných rodinných domov alebo bytového projektu.

Napríklad na už spomínanej Korčule ponúkame niekoľko pozemkov v prvej línii pri mori vhodných pre výstavbu rodinnej vily alebo apartmánového domu. Chorvátsko sa teší záujmu investorov takmer z celého sveta, podobných pozemkov preto rýchlo ubúda. V spolupráci s renomovaným belgickým developerom, ktorý má s výstavbou v Chorvátsku bohaté skúsenosti, môžeme ponúknuť možnosť individuálnej výstavby podľa priania a zadania klienta.

Celý proces výstavby je pritom nastavený tak, aby pre klienta znamenal minimum starostí. Zadanie rozpočtu úplne závisí na klientovi, ktorý môže mať záujem o menší rodinný dom aj o luxusnú vilu. Súčasťou našich služieb je kompletné zabezpečenie výstavby nehnuteľnosti od zariadení stavebného povolenia, cez architektonický návrh až po realizáciu stavby, rokovanie s chorvátskymi úradmi a zabezpečenie stavebného dozoru.

V prípade záujmu o konzultáciu týkajúcu sa kúpy a predaja pozemkov v Chorvátsku sa na nás obráťte.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: