Nové apartmány len 50 metrov od pláže na pobreží Costa del Sol

Záujem o kúpu vlastného apartmánu na slnečnom pobreží Španielska medzi Slovákmi opäť rastie. Španielsky realitný trh zaznamenáva rast, ale ceny nehnuteľností sú zatiaľ stále priaznivé.

To potvrdzuje aj Ing. Olga Muchová zo spoločnosti Rellox. "V minulom roku sa ceny nehnuteľností v celom Španielsku medziročne zvýšili o 5,6 %. Stále sú však o 36 % nižšie ako pred finančnou krízou v roku 2006. 

Ponuka nových nehnuteľností na pobreží svojim pomerom ceny a kvality predčí radu európskych prímorských štátov. To investori vedia a ich záujem o kúpu vlastnej nehnuteľnosti tu rastie."Pozornosť teraz priťahuje nový rezort na prominentnom pobreží Costa del Sol v južnom Španielsku. Komplex sa nachádza len 50 metrov od mora a piesočnej pláže. Ceny apartmánov začínajú už od 166 000 EUR. Vďaka priamemu leteckému spojeniu do Malagy je rezort výborne dostupný.Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Nejazdite sem len na dovolenku. Nechajte, nech sa toto úžasné miesto stane vaším druhým domovom. Výstavba už začala a dokončenie sa predpokladá na jeseň 2020. "Keďže ponúkame nehnuteľnosť priamo od developera, kupujúci neplatí realitnú províziu", uzatvára Olga Muchová zo spoločnosti Rellox.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: