Na prvý sneh k susedom

Obergurgl hlási prvý sneh tohtoročnej zimy. A v tejto oblasti to nie je nič neobvyklého. So svojou nadmorskou výškou 1930 m. n. m. je medzi strediskami bez ľadovca suverénne to s najdlhšou sezónou.

Už len 66 dní a bude zahájená tohtoročná zimná sezóna, ktorá je už medzi miestnymi aj lyžiarskymi nadšencami netrpezlivo očakávaná. Nielen garancia snehovej pokrývky je dôvodom, prečo je oblasť tak obľúbená. Je to aj vidiecke kúzlo, ktoré si Obergurgl zachoval. Sú to aj fantastické výhľady na vrcholky Ötztalských Álp, ktoré berú dych.

Diamant rakúskych Álp, ako sa tiež Obergurglu prezýva, je vyhľadávaným miestom aj pre investorov, ktorí chcú tráviť dovolenku vo svojom a po zvyšok roka nechať starostlivosť o apartmán a ďalší prenájom v rukách miestnej agentúry. Keďže sa tu nehnuteľnosti na predaj cudzincom objavujú len veľmi zriedka, splní sa tento sen len niekoľkým z nich. Teraz máte príležitosť kúpiť do osobného vlastníctva niektorý z úžasných apartmánov v novom rezorte v cene od 452 400 EUR.

Rezort bol už dokončený a ponúka i wellness so saunou, infračervenou kabínou a parou. Lanovka Festkogelbahn a zjazdovky sú v bezprostrednej blízkosti rezortu (cca 150 metrov). Máte záujem o viac informácií? Kontaktujte nás. Radi vám zaistíme prehliadku rezortu a prevedieme vás kúpou nehnuteľnosti v Rakúsku.

Foto: Pawel Kazmierczak/Shutterstock a Rellox

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: