FOTO & VIDEO: Pozrite si nové chalety s výhľadom na Alpy

V januári 2018 sme navštívili niekoľko nových realitných projektov v rakúskych Alpách. Okrem iného sme navštívili aj projekt výstavby luxusných chaletov priamo pri zjazdovke v lyžiarskej oblasti Wildkogel Arena.

Bola tu totiž dokončená prvá fáza projektu a všetky chalety v tejto prvej fáze už boli odovzdané svojim novým majiteľom. Zároveň sa začala druhá fáza, ktorá má 24 nových chaletov na predaj.

Rezort sa nachádza v obci Neukirchen am Großvenediger patriaci k obľúbeným zimným lyžiarskym i letným turistickým strediskám. Majiteľom aj ich hosťom je k dispozícii zázemie rezortu zahŕňajúcu recepciu, reštauráciu, kaviareň, prírodné kúpalisko, lyžiarsku školu, obchod so športovým vybavením, požičovňu bicyklov a lyží, nabíjaciu stanicu na elektrobicykle alebo bohato vybavené detské ihrisko.

Zaujímalo nás, ako vyzerajú už dokončené chalety. Peter Forgács zo spoločnosti Rellox, ktorý projekt exkluzívne predáva v Českej republike a na Slovensku, poskytol niekoľko postrehov:

"Umiestnenie projektu je fantastické - z chaletov sa ponúkajú nádherné výhľady na Alpy. Pripadáte si ako v inom svete - bez problémov, bez starostí a o to predsa pri dovolenke ide predovšetkým! Interiéry chaletov sú veľmi vkusne a kvalitne vybavené. Osobne sa mi veľmi páči moderný alpský štýl, ktorý je tu zjavný v každom detaile. Od decembra je v prevádzke hlavná budova s recepciou a útulným barom, odkiaľ je opäť nádherný výhľad na okolité hory. Na zjazdovku je to naozaj len kúsok."

Na mieste sa nafotilo niekoľko fotiek, ktoré Vám prinášame nižšie. Nižšie tiež nájdete nové profesionálne video, ktoré vás prevedie rezortom a chaletmi.

Ak uvažujete o kúpe nehnuteľnosti v Alpách a najmä ak preferujete kúpu samostatného domu so zaisteným servisom a správou, tak si dovoľujeme tento nový projekt chaletov s výhľadom na Vysoké Taury odporučiť k Vašej úvahe a prípadnej osobnej návšteve.

Video: prijmite pozvánku na návštevu rezortu, ktorý môže byť vaším druhým domovom v Alpách

Aktuálne fotografie: chalety na predaj v rakúskych Alpách

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: