Chorvátsko: Apartmány priamo pri mori. Aktuálne foto z výstavby

Tiež patríte k tým, ktorých zaujala ponuka apartmánov na predaj v Chorvátsku na obľúbenom ostrove Korčula? Prinášame vám aktuálne fotografie z výstavby tohto atraktívneho apartmánového projektu.

Poloha priamo v prvej línii pri mori na jednom z najobľúbenejších chorvátskych ostrovov projekt priamo predurčuje pozornosti všetkých potenciálnych záujemcov. Ostrov Korčula sa navyše vyznačuje priaznivými klimatickými podmienkami, ktoré ho robia vyhľadávaným cieľom aj v mimosezónnych mesiacoch.

V trojposchodovom dome bude iba 6 apartmánov (dva na každom poschodí), čo by malo byť zárukou potrebnej dávky súkromia a pokoja. V suteréne sa budú nachádzať garáže, z ktorých bude možné vyjsť výťahom k jednotlivým apartmánom.

 

Majitelia budú môcť apartmány využívať čisto pre vlastnú potrebu, alebo je možné kombinovať vlastné užívanie s ďalším prenájmom. O ten sa v prípade záujmu postará profesionálna agentúra. Príjem z prenájmu sa odhaduje vo výške okolo 5%.

Na aktuálnych fotografiách z priebehu výstavby zhotovené v polovici júna je vidieť, že stavba rýchlym tempom pokračuje. Dokončenie sa plánuje ešte v priebehu aktuálnej letnej sezóny. V prípade záujmu tak máte ideálnu príležitosť dohodnúť si pri vašom najbližšom pobyte v Chorvátsku prehliadku nehnuteľnosti a nabudúce už treba vyraziť do svojho.Pozrite sa na detail nehnuteľnosti v našej databáze alebo nás kontaktujte pre viac informácií. Ak uvažujete o investícii do viacerých apartmánov v rámci daného projektu, radi vám oznámime informácie o dostupnosti konkrétnych jednotiek.

Tipy na ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti v Chorvátsku:

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: